Eredményességi támogatások, elismerések átadása

Füzesgyarmat Város Polgármestere a 20/2012.(VI.21.) önkormányzati rendeletben biztosított hatáskörében eljárva a megyei illetve országos szinten eredményesen szereplő tanulókat és a sportszervezetekben sportolókat, a köznevelési intézmény, illetve a sportegyesületek felterjesztése alapján, eredményességi juttatás elismerésben részesítette.

Az elismerések a 2016. augusztus 19-i ünnepi testületi ülésen kerültek kihirdetésre.

 

A füzesgyarmati Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, felterjesztése alapján:

  • A Gyöngyhalászat Természetismereti Tanulmányi Verseny Országos döntőjén elért II. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült:  Bányai Kitti  7.c osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesültek felkészítőik:  Kovács Annamária és  Székely Jánosné

  • A Gyöngyhalászat Természetismereti Tanulmányi Verseny Országos döntőjén elért III. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült:   Zsíros Petra  6.a osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítője: Koósné Horváth Angéla

  • A Gyöngyhalászat Matematika Tanulmányi Verseny Országos döntőjén elért IV. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült: Bálint Nándor  8.b osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesültek felkészítői: Babai Sándor és Székely Jánosné

  • A Herman Ottó Természettudományi Tanulmányi Verseny Országos döntőjén elért V. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült: Székely Norbert 3.c osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítője: Dürgő Szilvia

  • A Gyöngyök és Gyémántok Történelmi Tanulmányi Verseny Országos döntőjén elért V. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült: az iskola „Kurucok” elnevezésű csapata

A csapat tagjai: Lukács Lili 8.b, Fábián Leila 8.c, Nemes Boglárka 8.b, Furkó Bálint 8.c osztályos tanulók

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítőjük: Földi Lászlóné

  • A Tudásbajnokság Magyar Nyelvi Tanulmányi Verseny Megyei döntőjén elért III. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült:   Székely Tamás 5.a osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítője:  Tótka Anikó

  • A Zrínyi Ilona Matematika Tanulmányi Verseny Megyei döntőjén elért III. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült: Székely Norbert 3.c osztályos tanuló

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítője:  Makráné Borbíró Eszter

 

A Boss Body Club Egyesület felterjesztése alapján:

 

  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 56 kg-os súlycsoportban, open korcsoportban erőemelésben elért I. és felhúzásban elért I. helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 56 kg-os súlycsoportban open korcsoportban elért II. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Komróczki Nikolett .
  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 100 kg-os súlycsoportban, open korcsoportban fekvenyomásban elért II. helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 110 kg-os súlycsoportban, open korcsoportban fekvenyomásban elért I. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Zsíros József.
  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 110 kg-os súlycsoportban, open korcsoportban felhúzásban elért II., fekvenyomásban elért IV. helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 125 kg-os súlycsoportban, open korcsoportban felhúzásban elért I. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Dobos László.

 

  • A május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 60 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban fekvenyomásban elért I helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 60 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban fekvenyomásban elért I. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Ambrus Krisztián.

 

  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 90 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban fekvenyomásban elért III helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 90 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban fekvenyomásban elért II. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Oláh Zsolt Nándor.

 

  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 110 kg-os súlycsoportban, ifi korcsoportban fekvenyomásban elért III. helyezésért, a 2016. június 15-18-án megrendezett WUAP Európa Bajnokságon 90 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban fekvenyomásban elért I. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Kiss Milán Bence.

 

  • A 2016. május 21-22-én megrendezett WPC Erőemelő Fekvenyomó és Felhúzó Profi Liga Kupán 90 kg-os súlycsoportban, junior korcsoportban felhúzásban elért I. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült Sütő Zoltán.

Díszoklevél elismerésben részesült felkészítőjük: Szőke Szabolcs edző

 

A Füzesgyarmati Sport Klub felterjesztése alapján:

  • a 2015/2016. évi Békés Megyei Bajnokságban elért II. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült a Füzesgyarmati Sport Klub Női Kézilabda Szakosztálya.

A bajnokságban szereplő csapat tagjai: Acsai Krisztina; Bondár Anikó; Dajka Mária; Farkas Klaudia; Fodor Csilla; Hőgye Anikó; Kozák Anita; Kozák Magdolna; Mészáros Szilvia; Nemes Boglárka Flóra; Rácz Mária; Salya Nóra; Sárközi Ágnes; Szabó Edina; Szuja Judit; Tóth Ágnes; Tóth Erzsébet; Tóthné Zsila Andrea; Varga Adrienn Tímea.

Díszoklevél elismerésben részesültek a csapat felkészítői: Tóth Lajos szakosztályvezető, edző és Palánki Imre ügyintéző.

 

  • a 2015-2016. évi megye I. oszt. Bajnokságban elért IV. helyezésért díszoklevél elismerésben és eredményességi támogatásban részesült a Füzesgyarmati Sportkör Labdarúgó szakosztálya

A bajnokságban szereplő labdarúgó csapat tagjai: Bajnók Imre; Bakk Ádám; Bácsi Zsolt;        Bányai Péter; Bíró Tamás; Boros Tibor; Domokos Attila; Domokos Roland; Elek Tamás; Farkas Zsolt; Földesi Ambrus; Gyáni Roland; Kajári János; Kiss Dávid Kristóf; Kis Mátyás; Mészáros Csaba; Nagy Achillesz; Nagy Bence; Tóth Lajos András; Tóth Norbert; Urbán Sándor; Vass Ádám.

Díszoklevél elismerésben részesült a csapat edzője: Boros Tibor vezető edző és Hajdu Csaba,asszisztens-edző.

Képek